شرمنده نگاه مهربونتونم - فرشته های مهربون

یه سلام بزرگ و کشدار به اندازه طولانی بودن تمام مدتی که نبودم.شرمنده نگاه مهربون همه کسانی هستم که تو این مدت صفحه وبلاگ ما رو باز کردن و چیز جدیدی ندیدن. بیشتر از همه شرمنده فرشته های ناز و دوست داشتنی خودم هستم که توی این مدت اینهمه خبرای مهم و عکسای ناز داشتن که وظیفه داشتم براشون ثبت کنم اینجا و نشد.

این مدت به هیچ عنوان به نت دسترسی نداشتم و تنها وسیله من برای کانکت شدن گوشی موبایلم بود که خدا میدونه به وبلاگای هر کدومتون که تونستم سر زدم از این طریق،اما امکان کامنت گذاشتن نداشتم.تو این مدت با خوندن شادیاتون و شیرین کاریهای فرشته کوچولوهاتون خندیدم و با خوندن گرفتاریها و غصه های بعضی دوستای گلم اشک ریختم و برای حل مشکلشون دعا کردم.

من و فرشته های مهربونم خدا رو شکر خوب و سلامتیم.امسال بر عکس اونچیزی که سعی میکنیم در ظاهر نشون بدیم اصلاً سال خوبی نبود. به دلیل مشکلاتی که خونه جدید برامون درست کرده هنوزم که هنوزه مثل سیاره سرگردان هستیم.یه اتفاقاتی هم افتاده که گفتن نداره.توی این مدت روزهای زیادی رو پشت سر گذاشتیم که مناسبتهای زیادی برای ما داشتن و دلم میخواست بیام اینجا و دربارشون مطلب بزارم،درباره فرشته کوچولوهام،درباره استعدادها و هوش دختر گلم،درباره تغییرات و رشد جسمی و ذهنی محمد مهدی نازمون و....اما نشد،اما نزاشتن.باعث بانیاش خیر نبینن الهی.

امروز اومدم تا فقط سریع یه سلامی بهتون بکنم و برم و البته یه گزارش کوتاه از فرشته ها بدم:

رضوان خاتون گلم که امروز دقیقا سه سال و نه ماه و بیست و پنج روزه شده هزار الله اکبر اینقدر باهوش و شیرین زبونه که هر کی پای حرفاش میشینه اولش فکر میکنه یه ۵ سالی داره.ما هم به خاطر اینکه دختر گلمون از هوشش بهره درست ببره چند ماهی هست که میفرستیمش به موسسه آدان یا موسسه تحقیقات و مطالعه خلاقیت کودک و نوجوان و یا آژانس استعداد یابی.شعبه زیتون که نزدیک خونه خودمونه و البته تو تحقیقات ما معلوم شد که از شعبه کیانپارسش خیلی بهتره میفرستیمش و خدا رو شکر راضی هستیم.

محمد مهدی نازم هم که چند روز دیگه هشت ماهش تمام میشه یه دلبر تمام معنا شده واسه من و هر کسی که میبینتش حرف منو تایید میکنه و همه زود به زود دلتنگش میشن.اینروزا تو سفینه ش(روروکش) که میشینه همه سیاره ها رو میگرده و کلی کهکشان رو به هم میریزه.

باید برم دیگه.اومدم که بگم به یاد همتون هستم.دعا کنید گرفتاریا حل بشه و زودتر از این نابه سامانی در بیام و بتونم بیام و زود به زود از خجالت فرشته کوچولوهام و شما در بیام.

ایام به کامتون باشه الهی،روی ماه همه فرشته کوچولو ها و مامانای گلشون رو از راه دور میبوسم

یکشنبه ٦ تیر ۱۳۸٩ توسط مامان جون