خدا رو صد هزار مرتبه شکر.................. - فرشته های مهربون

سلام  و صد سلام و هزاران سلام به روی ماه همه نی نی گلها و مامانای ناز و مهربونشونقلب

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که دوستانی به گلی و بامعرفتی شما داریم که حتی وقتی اینهمه مدت وبلاگ رو به روز نمیکم و نمیتونم حتی به وبلاگ و یا منوی کاربریم سر بزنم،بازم بهمون سر میزنید.

نمیدونم چطوری مراتب شرمندگی و فروتنی خودم رو به شما و به فرشته های کوچولوی خودم به خاطر این کوتاهی ابلاغ کنم،ولی خدا میدونه که عذرم موجه بوده

اگه جواب کامنتهای پر از مهر و محبت شما رو نمیدادم و به وبلاگهای قشنگ و دوست داشتنیتون سر نمیزدم به خاطر مسائل و مشکلاتی بود که باعث شده بود حتی به منوی کاربریم هم نتونم سر بزنم و زحمت یکی دو تا پست آخر رو خواهر گلم با وجود مشغله های فراوانش کشید.

حرف و حدیث و خبر فراوونه که ان شاالله به زودی طبق روال سابق میام و زود به زود میگمشون،فعلا به چند تا از مهمترینهاشون بسنده میکنم:

اول از همه اینکه خدا خواست و ما بالاخره بعد از دو سال به شهر خوب خودمون،یعنی خرمشهر عزیز برگشتیم و هم من و هم فرشته ها از این بابت خیلی خوشحالیم و علی رغم مدتها که رو دور شانس نبودیم شکر خدا الان همه چی آرومه.....ما چقدر خوشبختیم...........

خبر دوم هم اینه که خواهر گلم هم که یکی دو هفته پیش به خونه ی خودشون اسباب کشی کرده بودن با ده روز تاخیر دو سالگی محمد علی نازش رو در شب میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف جشن گرفت که از همینجا ازش بابت زحماتش تشکر میکنم.

به ما که حسابی خوش گذشت

همین الان اینترنتمون بعد از یکماهی که به این خونه اومدیم وصل شد و من اومدم که هم یه عرض ادبی به شما کرده باشم و هم از احوالات خودمون به شما مهربونهایی که جویای حال ما بودین خبر بدم.

ان شاالله از این به بعد طبق روال سابق هم اینجا رو به روز میکنم و هم مشتاقانه به وبلاگهای تک تک شما سر میزنم.

همتون رو دوست دارم و به خدای بزرگ میسپارمتون.

سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ توسط مامان جون